Лор-патологія

Захворювання ЛОР-органів є широко поширеною патологією і часто носять сезонний характер. Проте, застосування традиційної антибіотикотерапії в період загострень не завжди призводить до одужання, і ослаблений імунітет сприяє переходу запального процесу в хронічну форму.

Одним з альтернативних методів лікування, особливо в педіатричній практиці, є низькоінтенсивна лазерна терапія. За допомогою спеціальних одноразових насадок енергія лазера підводиться безпосередньо до запаленої слизової носа, зіву, вух і протягом перших хвилин призводить до зниження набряклості, сприяє механічному видаленню інфікованого слизу з носа і горла. Курсове лікування дає ефект відновлення ураженої області за рахунок інтенсифікації кровотоку, прискорення елімінації агентів, що ушкоджують (мікробів, алергенів) і поліпшення регенерації.

Поєднання місцевого впливу з внутрішньовенною лазерною терапією синього спектра дозволяє відновити втрачені захисні функції організму, усунути місцеві і загальні ознаки запалення, забезпечити стійкий імунітет.

Унікальним є використання високоінтенсивного хірургічного лазера в лікуванні носових кровотеч. При цьому досягається:

  • забезпечення надійного гемостазу;
  • висока точність оперативного втручання навіть у важкодоступних областях завдяки наявності гнучкого світловоду;
  • мінімальна травматизація тканин;
  • антибактеріальна дія лазерного випромінювання, що зменшує ризик розвитку післяопераційних ускладнень.