Дерматологія

Sosudi2

Захворювання зовнішніх шкірних покривів і слизових оболонок в будь-якому віці свідчать про слабкість імунної системи, порушення гормональної регуляції, проблеми шлунково-кишкового тракту.

У нашій клініці підхід до вирішення дерматологічних проблем є комплексним, включаючи консультації суміжних фахівців, сучасні види діагностики та застосування поєднаних інноваційних методик лікування.

При хронічних шкірних захворюваннях (алергічні дерматити, атопічні дерматити (в тому числі і у дітей), грибкові ураження шкіри і нігтів, акне, різні форми псоріазу, нейродерміт, екзема, герпес) поєднання медикаментозного та лазерного лікування сприяє усуненню симптомів за більш короткі терміни, зменшенню кількості загострень, подовженню ремісії, покращує якість життя пацієнтів.

Лазер сприяє якнайшвидшому доступу топічних медикаментів у вогнище захворювання, покращує живлення і кровопостачання уражених тканин, сприяє ефективній регенерації.

При лікуванні шкірних захворювань вірусної природи найбільш визнаним є використання імунотропної лікарської терапії в поєднанні з внутрішньовенною лазерною терапією синього і червоного діапазону довжин хвиль.